Автосигналізація EUROSEC GN 8 US2

Автосигналізація EUROSEC GN 8 US2

Наличие:
В наличии
Цена: 19920 грн

CAN-BUS/GSM/GPS автосигналізація з функцією моніторинга автомобіля (безкоштовно), датчик удару/наклону, 2 мітки авторизації водія, 6 режимів Anti HiJack, 6 програмованих входів/виходів, блокування по CAN шині, дистанційний запуск двигуна, сирена залита компаундом, додаток для смартфона Android та iOs, можливість підключення ультразвукових датчиків сканування салону автомобіля (в комплект не входять)

 

Проста в користуванні, але при цьому надійна система захисту авто від литовської компанії Kodinis Raktas. Підходить для більшості авто, представлених на нашому ринку (модуль CAN підтримує більше 600 моделей авто). Має вбудований GSM/GPRS модем, а також модуль GPS, який дозволяє відстежувати положення авто з точністю до 5 метрів.

Ця система є найзахищенішою системою у своєму класі, оскільки крім надійної електронної частини має великий набір датчиків, необхідних для захисту від усіх видів загроз:

Датчик удару.
Датчик нахилу (реагує на нахил авто на 1.5 градуси, що виключає крадіжку коліс).
Датчик переміщення (реагує на переміщення авто щодо початкового положення на кілька десятків сантиметрів).
Ультразвуковий датчик об'єму салону (опція, в комплект не входить) (в салоні встановлюються 2 ультразвукові датчики руху, які реагують на будь-який рух в салоні).
Датчик антиджамер (опція, що в комплект не входить), який виявляє сигнал перешкоди при глушенні GSM зв'язку. Як тільки система виявляє «шум», що випромінює глушилка, активує сигнал тривоги, включається сирена і відправляє відповідне повідомлення на телефон власника. При цьому зловмисники навіть не встигли підійти до авто. Даний датчик реагує лише на перешкоди від глушилки і не реагує на просте зникнення сигналу мережі.
Датчик виявлення "глушилки" частоти 2.4 ГГц, який активує сигнал тривоги при спробі заглушити сигнал від мітки до авто.
Управління системою здійснюється за допомогою штатних брелоків авто, штатної функції безключового доступу (працює лише за наявності міток, які йдуть у комплекті із системою) або за допомогою програми SECOLINK PRO для Android/iOS (дозволяє одночасно контролювати до 20 об'єктів рухомого та нерухомого майна) .

Дуже приємним бонусом буде функція автозапуску двигуна для автомобілів Toyota/Lexus з кнопкою Старт/Стоп до 2020 року, яка дозволить заздалегідь прогріти авто в зимовий час або охолодити влітку. Автозапуск можливий зі штатного брелка, через безкоштовний дзвінок без з'єднання або через програму для смартфона. Обхід штатного іммобілайзера проходить на програмному рівні, ніякі додаткові обхідники і ключі не потрібні. Для інших моделей необхідний додатковий модуль безключового запуску для EUROSEC GSW-CAN_GP/GN8  - для безключового обходу іммобілайзера, або звичайний ключовий обхідник і пару реле для "простого" обходу з ключем.

Вбудований GPS модуль дозволяє з точністю до декількох метрів визначити місце розташування авто, а також відстежувати маршрут автомобіля. У пам'яті системи зберігається історія маршрутів протягом місяця. У місцях, де сигнал GPS не доступний, визначення місцезнаходження авто відбувається за допомогою функції LBS позиціонування по вишках мобільного зв'язку.

Та й головна особливість системи, якої немає в жодного конкурента – можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net. Простими словами можна поставити машину «на пульт».

Основні особливості системи:
Діалоговий код: Діалоговий код авторизації на частоті 2.4 ГГц гарантує надійний захист від електронного злому.
Slave-peжим: Керування системою здійснюється зі штатного брелока авто або за допомогою штатної функції безключового доступу.
Керування телефоном: Вбудований GSM-модем дозволяє керувати охоронно-сервісними функціями, а також отримувати тривожні сповіщення на мобільний телефон.
Вбудований CAN-модуль: Забезпечує швидку установку та коректну роботу системи та автомобіля. Підтримує понад 600 моделей авто. 
Датчик KSD: Інтегрований цифровий датчик нахилу, удару та руху з можливістю налаштування чутливості      
Ультразвуковий цифровий датчик об'єму салона (опція).
Датчик Антиджаммер D-JAM2 (опція): Інноваційний захист від глушилок.
Вбудований іммобілайзер: Відключення режиму іммобілайзера кнопкою або транспондером.
Anti Car Jack: Три протиугонні режими, які відключаються кнопкою або транспондером.
Вбудований інтерфейс управління: Цифровим замком капота Fortress Smart Lock та цифровим модулем обходу штатного іммобілайзера Fortin та iDataLink.
Цифрова герметична сирена: Можливість зміни гучності та типу сигналу.
Інтегрований MINI-USB порт: Для зручного програмування призначених для користувача функцій та оновлення ПЗ системи.
GPS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою технології GPS з точністю до декількох метрів.
LBS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою сигналів базових станцій мобільного зв'язку.
Додаток для смартфонів SECOLINK PRO: для забезпечення зручного використання охоронної системи.
Автозапуск двигуна (лише для Toyota/Lexus, для інших моделей необхідний додатковий модуль автозапуску): Автозапуск зі штатного брелока. Автозапуск безкоштовним дзвінком без з'єднання. Автозапуск через програму для смартфона.          
Можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net.
Можливість підключення до пультових охоронних компаній.
Комплект поставки:
центральний блок - 1шт
кабель 10Pin- 1шт
кабель 12Pin- 1шт
реле з колодкою - 1шт
GSM антена - 1шт
GPS антена - 1шт
кінцевик дверей - 1шт
цифрова сирена - 1шт
мітка - 2шт
світлодіод - 1шт
запобіжник - 2шт