Автосигналізація EUROSEC GN7C HUPS

Автосигналізація EUROSEC GN7C HUPS

Наличие:
В наличии
Цена: 8528 грн

CAN-BUS автосигналізація, датчик удару/наклону, 2 мітки авторизації водія (2.4 ГГц), 6 режімов Anti HiJack, комплект ультразвукових датчиків сканування салону автомобіля, 2 канали управління, сирена залита компаундом.

 

EUROSEC GN7C.HUPS з двома пультами ДК - надійна, не дорога безбрелочна система з вбудованим CAN модулем від литовської компанії Kodinis Raktas. Підходить для більшості авто, представлених на нашому ринку (CAN модуль підтримує більше 600 моделей авто).

Ця модель комплектується 2 брелками-мітками з діалоговим кодом, що працюють на частоті 2,4 ГГц. Управління системою здійснюється за допомогою штатних брелків авто (в режимі Slave), через брелоки-мітки або штатної функції безключового доступу (працює лише за наявності брелоків-міток, які йдуть у комплекті із системою). 

Для додаткового захисту від угону в системі є функція додаткового іммобілайзера з вимкненням за допомогою мітки або через введення пін коду за допомогою кнопки. За бажанням можливе додаткове підключення модуля GSM/GPS, який дозволить керувати системою за допомогою телефону, а також відстежувати положення автомобіля. 

Особливості системи:
Slave-режим. Керування системою здійснюється зі штатного брелока автомобіля або за допомогою штатної функції безключового доступу.
Брелоки-мітки, працюючі на частоті 2.4 ГГц. Можуть використовуватися як брелок для відкриття центрального замку та зняття/постановки на охорону, або як звичайна мітка-ідентифікатор. Зверніть увагу! Брелоки працюють у радіусі до 5 метрів від авто. 
Вбудований CAN-Модуль. Забезпечує швидку установку та коректну роботу SLAVE-режиму. Дозволяє керувати через CAN-BUS аварійними сигналами, ЦЗ, функцією "Комфорт". Список автомобілів, сумісних із сигналізацією, постійно оновлюється.
6 протиугонних режимів. Ідентифікація водія за допомогою персонального прийомопередатчика – «Мітки» - (2 мітки в комплекті).
Діалоговий код авторизації на частоті 2.4 ГГц гарантує надійний захист від електронного злому.
Сервісний режим.
Аварійне відключення PIN-кодом.
Вбудований інтерфейс управління замком капота Fortress Smart Lock та іншими електромеханічними замками капота.
Датчик KSD. Інтегрований цифровий датчик нахилу, удару та руху з можливістю налаштування чутливості
Датчик сканування салону (опція, в комплект не входить) – ультразвуковий високоточний датчик, що реагує на рух у салоні автомобіля, з можливістю регулювання його чутливості.
Два канали управління з можливістю налаштування виду вихідного сигналу.
Налаштування функцій системи за допомогою програми CAN LOADER та USBmicroUSB кабелю.
Світлодіод та сервісна кнопка в одному корпусі.
Малогабаритна сирена, залита компаундом. Забезпечує можливість монтажу у важкодоступних місцях. Має індивідуальне звучання. Можливе регулювання гучності.
Комплект поставки:

центральний блок - 1шт
мітка-брелок - 2шт
кабель 10Pin- 1шт
кабель 12Pin- 1шт
кінцевик дверей - 1шт
цифрова сирена - 1шт
світлодіод-кнопка - 1шт