Автосигналізація EUROSEC GSW-CAN GP

Автосигналізація EUROSEC GSW-CAN GP

Наличие:
В наличии
Цена: 9225 грн

CAN-BUS/GSM/GPS автосигналізація з функцією моніторинга автомобіля (безкоштовно), датчик удару/наклону, 3 режими Anti HiJack, 2 канали управління, сирена залита компаундом, додаток для смартфона Android та iOs.

 

Надійна, недорога безбрелочна GSM охоронна система із вбудованим CAN модулем та іммобілайзером від литовської компанії Kodinis Raktas.

Підходить для більшості авто, представлених на нашому ринку (модуль CAN підтримує більше 600 моделей авто). Має вбудований GSM/GPRS модем, а також модуль GPS, який дозволяє відстежувати положення авто з точністю до 5 метрів.

Як і модель GN8, дана система має широкий набір корисних функцій та датчиків, які дозволять надійно захистити автомобіль від угону.

Датчик удару.
Датчик нахилу (реагує на нахил авто на 1.5 градуси, що виключає крадіжку коліс).
Датчик переміщення (реагує на переміщення авто щодо початкового положення на кілька десятків сантиметрів).
Ультразвуковий датчик об'єму салону (опція, в комплект не входить) - в салоні встановлюються 2 ультразвукові датчики руху, які реагують на будь-який рух в салоні.
Датчик антиджамеру (опція, в комплект не входить) - виявляє сигнал перешкоди при глушенні GSM зв'язку. Як тільки система виявляє «шум», що випромінює глушилка, активує сигнал тривоги, включається сирена і відправляє відповідне повідомлення на телефон власника. При цьому зловмисники навіть не встигли підійти до авто. Даний датчик реагує тільки на перешкоди від глушилки і не реагує на просте зникнення сигналу мережі.
На відміну від моделі EUROSEC GN8, ця система не має міток у комплекті і управляється за допомогою штатного ключа авто або за допомогою програми SECOLINK PRO для Android/iOS (дозволяє одночасно контролювати до 20 об'єктів рухомого та нерухомого майна).

Якщо ж Ви бажаєте систему з мітками - є можливість підключення додаткового іммобілайзера Kodinis IMB5, який працює в парі з сигналізацією як вбудований іммобілайзер у системі GN8.

Опціонально також доступна функція автозапуску двигуна, яка дозволить заздалегідь прогріти авто в зимовий час або охолодити влітку. Для реалізації цієї функції необхідно докупити модуль автозапуску з безключовим обхідником іммобілайзера. Автозапуск можливий зі штатного брелка, через безкоштовний дзвінок без з'єднання або через програму для смартфона. Обхід штатного іммобілайзера відбувається на програмному рівні, ніякі додаткові обхідники та ключі не потрібні.
Вбудований GPS модуль дозволяє з точністю до декількох метрів визначити місце розташування авто, а також відстежувати маршрут автомобіля. У пам'яті системи зберігається історія маршрутів протягом місяця. У місцях де сигнал GPS не доступний, визначення місцезнаходження авто відбувається за допомогою функції LBS позиціонування вишок мобільного зв'язку.

Та й головна особливість системи, якої немає в жодного конкурента – можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net. Простими словами можна поставити машину «на пульт».

Основні особливості системи:
Slave-peжим: Управління системою здійснюється зі штатного брелка авто або за допомогою штатної функції безключового доступу.
Керування телефоном: Вбудований GSM-модем дозволяє керувати охоронно-сервісними функціями, а також отримувати тривожні оповіщення на мобільний телефон.
Вбудований CAN-модуль: Забезпечує швидку установку та коректну роботу системи та автомобіля. Підтримує понад 600 моделей авто.
Датчик KSD: Інтегрований цифровий датчик нахилу, удару та руху з можливістю налаштування чутливості.
Ультразвуковий цифровий датчик об'єму салону (опція): активує режим тривоги при спробі проникнення в салон авто.
Датчик Антиджаммер D-JAM2 (опція): Інноваційний захист від глушилок.
Вбудований іммобілайзер: Вимкнення режиму іммобілайзера кнопкою.
Anti Car Jack: Три протиугінні режими, які відключаються кнопкою.
Вбудований інтерфейс управління, цифровим замком капота Fortress Smart Lock.
Цифрова герметична сирена: Можливість зміни гучності та типу сигналу.
Інтегрований MINI-USB порт: Для зручного програмування призначених для користувача функцій та оновлення ПЗ системи.
GPS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою технології GPS з точністю до кількох метрів.
LBS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою сигналів базових станцій стільникового зв'язку.
Додаток для смартфонів SECOLINK PRO: для забезпечення зручного використання охоронної системи.
Автозапуск двигуна (необхідний додатковий модуль автозапуску): Автозапуск зі штатного брелка. Автозапуск безкоштовним дзвінком без з'єднання. Автозапуск через програму для смартфона.
Можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net.
Можливість підключення до пультових охоронних компаній.

Комплект поставки:
центральний блок - 1шт
кабель 12Pin- 1шт
реле з колодкою - 1шт
GSM антена - 1шт
GPS антена - 1шт
кінцевик дверей - 1шт
цифрова сирена - 1шт
кнопка VALET - 1шт
запобіжник - 2шт