Шукаєте де дешевше?

 

Шукаєте де дешевше? ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ — ДЕШЕВШЕ У НАС!!!

Чому? Так покажіть де дешевше, і отримайте ту ж ціну на оригінальну продукцію ТМ PANDORA та PANDECT з гарантією виробника, офіційно завезену в Україну! А можете отримати навіть ще дешевше (якщо не полінуєтеся зробити скріншот – докладніше нижче)!

Навіщо це нам? Та тому, що ми думаємо про своїх клієнтів, а ті, хто намагаються переманити клієнтів ціною — їм досить просто продати, а далі нехай клієнт сам розбирається. АЛЕ! Охоронний комплекс недостатньо «просто продати» — його потрібно допомогти вибрати (запропонувати не те, що валяється на складі, а те, що потрібно конкретному покупцеві зі всього доступного асортименту), скомплектувати, ще грамотно встановити та забезпечити гарантійний сервіс протягом трьох років та постгарантійний - Весь час користування автосигналізацією. Лише продаж за ціною, встановленою безпосередньо заводом-виробником, дає 100% гарантію виконання цих умов.

 

ТОМУ! З метою боротьби з несумлінними інтернет-магазинами ми запускаємо свою АКЦІЮ!

 

МИ ПРОДАДИМО ЩЕ ДЕШЕВШЕ — якщо ви дасте посилання (використовуючи форму внизу сторінки) на сайт інтернет-магазину, де сигналізацію Пандора, іммобілайзер Пандект або дод. обладнання цих торгових марок продається дешевше, ніж у нас — ми гарантовано продамо вам за тією ж ціною, при цьому ви маєте повне право на повноцінну технічну підтримку, повноцінний сервіс протягом 36 місяців, доступ до бази карт встановлення, консультацію та супровід процесу встановлення кваліфікованим майстром-установником, у разі потреби!​

 
 
Якщо ж вам вистачить терпіння зробити скрін-шот екрану інтернет-магазину в якому сигналізація Pandora або іммобілайзер Pandect продається дешевше, ніж у нас, і надішлете нам його на адресу shop@pandora.ua (або використовуючи форму внизу сторінки) — ми гарантовано дамо вам ціну на 100 грн. менше, ніж та, яка на скрін-шоті! ВАЖЛИВО: Знижка на аксесуари та додаткове обладнання - 10грн. від ціни на скріншоті. 

 

 

Економний та уважний завжди купить дешевше! )))