Повернення товару

Умови повернення товару в Україні повністю відповідають усім сучасним нормам взаємодії виконавця з клієнтом. Згідно з чинним законодавством, покупець має право повернути виріб належної якості або замінити його на більш відповідний аналог, протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі. Умови повернення товару регламентуються Законом України «Про захист споживачів».

Відповідно до норм закону, умови повернення товару на протязі 14 днів від Alarmtrade свідчать, що поверненим може бути продукція Пандора, якщо вона:

  • не використовувалась та не піддавалась монтажу;

  • має збережений товарний вигляд;

  • містить упаковку, в якій вона була придбана;

  • має товарний чек, виданий покупцю разом з придбанням.

Умови повернення товару в інтернет магазин Alarmtrade відповідають усім правилам та вимогам чинного законодавства. Для цього необхідно мати при собі паспорт, товарний чек і виріб в упаковці.

Здійснити обмін можна в зазначений строк (14 днів) у будь-якому відділенні наших партнерів (перевізник «Нова Пошта» або регіональні представники). Умови повернення посилки Новою Поштою ідентичні вищевказаним.

УВАГА! Приводом для відмови у поверненні товару або заміни на аналог можуть стати наступні фактори:

  • з моменту купівлі пройшло понад 14 днів;

  • виріб не є новим, його зовнішній вигляд містить риси використання;

  • виявлені сліди стороннього втручання (відсутність деталей, спроби монтажу, пошкодження).

Будь-який з зазначених випадків є законним приводом для продавця відмовити покупцеві у поверненні коштів або заміні.


 

Шановні покупці, у зв'язку з тим, що до Сервісного центру ПАНДОРА досить часто звертаються клієнти зі скаргою на порушення захисного шару, що захищає ПІН-код на «Індивідуальній карті власника» у виробах Pandora/PanDECT на етапі інсталяції, звертаємо Вашу увагу, що інформація під захисним шаром призначена виключно для власника системи та в процесі інсталяції НЕ ПОТРІБНА! При зверненні власника зі скаргою на стертий захисний шар карти переустановка системи проводиться за рахунок установника. Це вимога виробника, розміщена у т.ч. на користувацьких документах та схемах установок.

Повернення в магазин автосигналізацій зі стертим захисним шаром - НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ! Будьте уважні!